top of page

REGULAMIN

1.    Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 11:00 kończy o godzinie 10:00.
2.    Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 6:00.
3.    Po otrzymaniu kluczy do pokoju należy wypełnić kartę meldunkową ,oraz zapoznać się z regulaminem.
4.    Formalności związane z zameldowaniem oraz opłatę należności za pobyt należy dokonać w dniu przyjazdu.
5.    Skrócenie pobytu z przyczyn od nas niezależnych nie skutkuje zwrotem pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.
6.    Rezygnacja z przyjazdu w zarezerwowanym terminie po wpłacie zadatku nie powoduje jego zwrotu.
7.    Wszelkie zauważone w pokoju usterki należy zgłaszać w dniu przyjazdu. W przypadku zastrzeżeń co do stanu bądź warunków w obiekcie prosimy o jak najszybsze  zgłoszenie celem natychmiastowej reakcji.
8.    Goście ponoszę odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów, wyposażenia powstałe z ich winy.
9.    Przy opuszczaniu pokoju w trakcie pobytu obowiązuje zamykanie drzwi na klucz.
10.    Gość hotelowy nie może przekazywać pokoju innym  osobom nawet jeśli  nie upłynął okres  za który uiścił należną opłatę.
11.    Osoby niezameldowane mogą przebywać w pokoju tylko za wiedzą i zgodą właściciela obiektu. Gość obiektu nie może przenocować osób trzecich niezameldowanych. W przypadku stwierdzenia takiego faktu naliczone zostaną dodatkowe koszty noclegu .
12.    Gość obiektu przywożący ze sobą zwierzę zobowiązany jest ponosić wszelką odpowiedzialność za spowodowane szkody. Zwierzęta nie mogą spać ani przebywać na łóżkach by nie brudzić pościeli sierścią. Każde zwierze musi mieć własne posłanie lub kojec przywieziony przez właściciela.
13.    Właściciele psów nie mogą pozostawiać swoich ulubieńców w pokoju ( zwierze tęskni i zakłóca swoim zachowaniem spokój pozostałym gościom ).
14.    Przedmioty np. koce, krzesła oraz urządzenia są wyposażeniem pokoju i nie mogą być wynoszone poza pokój( na łąkę, plażę).

15.    Za bezpieczeństwo i zachowanie dzieci  odpowiadają rodzice lub opiekunowie.

 

bottom of page